Twoje zdjęcia w najlepszym wydaniu

FAQ – ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA​​

Najczęściej pracuję w województwie Łódzkim i w jego obrębie oferuję darmowy dojazd na sesje i ceremonie. Warto jednak podkreślić, iż jestem w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce! W przypadku dłuższych podróży koszt dojazdu ustalam indywidualnie.

Wystarczy do mnie napisać (e-mail / chat) lub zadzwonić i podać wszystkie szczegóły dotyczące uroczystości.

Tak, przed każdą wykonaniem reportażu zawsze podpisuję umowę. Dzięki temu macie pewność, że wszystkie nasze ustalenia zostaną sumiennie zrealizowane, a przy tym jesteście chronieni przez prawo.

Wysokość zadatku ustalam indywidualnie dla każdego zlecenia. Pozostałą kwotę możecie wpłacić na konto bankowe lub zapłacić gotówką przy podpisywaniu umowy.

Taka sytuacja jeszcze nie miała miejsca, ale warto pamiętać o tym, że zdarzenia losowe zawsze mogą pokrzyżować nasze plany. W sytuacji, która wykluczyłaby moją obecność, po uzgodnieniu z parą młodą wszelkich szczegółów, zaproponuję fotografa ślubnego w moim zastępstwie. Nawet w przypadku mojej choroby gwarantuję wykonanie sesji na takim samym poziomie.

Nawet najlepszy i najnowszy sprzęt fotograficzny potrafi odmówić posłuszeństwa. Dlatego właśnie pracując jako fotograf ślubny zawsze mam przy sobie zapasowy aparat oraz obiektywy.

Zdecydowanie tak. Wszystkie sesje ślubne i narzeczeńskie realizuje z wykorzystaniem podwójnego zapisu – na dwóch osobnych kartach pamięci. Nawet w przypadku awarii jednej z nich, posiadam kopie zapasowe każdego kadru. Podczas obróbki i przechowywania plików stosuję zasadę podwójnego backupu na fotograficznym dysku typu NAS.

Profesjonalny reportaż ślubny rozpoczyna się już podczas przygotowań. To wtedy staram się uchwycić wszystkie emocje pary młodej oraz ich gości. Następnie fotografuję ceremonię i przyjęcie weselne, a także uwieczniam na zdjęciach detale związane z tym wyjątkowym wydarzeniem.

Tak. Co więcej, gorąco zachęcam do ich wykonania każdą parę młodą. Po pierwsze, to świetna okazja, aby się poznać w mniej stresujących okolicznościach i oswoić się z obecnością aparatu. Warto też pamiętać o tym, że sesje narzeczeńskie stanowią piękne dopełnienie reportażu ze ślubu i razem tworzą zamkniętą w pięknych kadrach historię.

Wszystkie zdjęcia ze ślubu starannie selekcjonuję, a następnie wybrane kadry obrabiam w profesjonalnych programach graficznych. Gotowe zdjęcia przesyłam w maksymalnej rozdzielczości.

Standardowo filmy ślubne dostarczam w jakości Full HD, natomiast na życzenie przygotowuję również wersję 4k – w tym wypadku proszę o wcześniejszą informację (minimum tydzień przed terminem oddania).

Oczywiście. Każda ceremonia jest wyjątkowa, tak samo jak różne mogą być Wasze wymagania co do realizacji reportażu. Dlatego też z chęcią rozmawiam o wszelkich modyfikacjach w pakietach przedstawionych na stronie – warto je traktować jako punkt wyjściowy do uszytej na miarę Waszych oczekiwań oferty.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ZAPRASZAMY!

LUB POPRZEZ FORMULARZ

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.