Nie potrzebujecie nic więcej, oprócz zdjęć, zawierających odrobinę magii.

REPORTAŻ ŚLUBNY

Każdy ślub i każde wesele ma swój unikalny klimat, na który składa się nie tylko wystrój sali, czy ogrodu, ale przede wszystkim Wasze emocje. To właśnie dlatego reportaż ślubny musi łączyć w sobie fotografię reportażową i portretową, a przy tym opowiadać tę cudowną historię zapisaną w pięknych obrazach. Dobry fotograf ślubny tworzy pamiątkę, dzięki której w ułamku sekund przeniesiecie się w czasie, aby przeżyć wszystkie te magiczne chwile jeszcze raz.

Fotografia Ślubna P&S
Fotografia Ślubna P&S

Jak pracuję? Swoją pracę najczęściej zaczynam od wykonania sesji narzeczeńskiej, kiedy to mam okazję lepiej poznać parę młodą. To też idealna okazja ku temu, abyście oswoili się z obecnością obiektywu. Tworząc reportaż ślubny towarzyszę parze młodej już od momentu pierwszych przygotowań, a kończę dopiero na zabawie weselnej. W ten sposób cały reportaż ze ślubu zamyka się w opowiedzianej za pomocą pięknych kadrów historii.

Szukacie osoby pełnej pasji, zaangażowania i szalonych pomysłów, która zadba o piękne zdjęcia ślubne? Świetnie trafiliście! Nie zwlekajcie, napiszcie już teraz – chętnie porozmawiam o nadchodzącej ceremonii i rozwieję ewentualne wątpliwości.

Fotografia Ślubna P&S
Fotografia Ślubna P&S

Gdzie pracuję jako fotograf ślubny?
Radomsko i województwo łódzkie
 to mój główny obszar działania, ale sesje z wesel i ślubów realizuję na terenie całego kraju.

GALERIA ZDJĘĆ ŚLUBNYCH

STWÓRZMY RAZEM COŚ PIĘKNEGO!

Spodobały Wam się moje fotoreportaże ślubne i chcecie, żebym był fotografem na Waszym ślubie i weselu?
Napiszcie do mnie wiadomość, podając datę i miejsce swojego ślubu. Jak macie ochotę, to napiszcie też coś o sobie. Z przyjemnością odpowiem na Wasze pytania!