Twoje zdjęcia w najlepszym wydaniu

SESJE PLENEROWE – ŚLUBNE, NARZECZEŃSKIE, RODZINNE​

O ile sesje reportażowe mają na celu uchwycić wszystkie najszczersze emocje, tak podczas plenerów fotograficznych możemy stworzyć piękne kadry, które bez wątpienia staną się ozdobą każdego foto-albumu. W mojej ofercie znajdziecie sesje rodzinne, narzeczeńskie oraz plenery ślubne dopełniające realizowany przeze mnie reportaż.

Sesja plenerowa ślubna 

Ślubna sesja plenerowa najczęściej odbywa się tuż po ceremonii, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrealizować ją w inny dzień. Jakie miejsce wybieram na zrobienie zdjęć ślubnych? Może to być łąka, park, las, a nawet plener miejski. Dobrym pomysłem jest też wybór lokalizacji ważnej dla Was w sentymentalny sposób lub powiązanej z Waszymi wspólnymi pasjami. 

W ramach sesji ślubnej w plenerze oferuję pakiet starannie wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć. Efekt swojej pracy dostarczam zarówno w formie cyfrowej, jak i *odbitek w rozmiarach xxx* *albumu fotograficznego*.

Sesja Plenerowa Wisła

Sesja plenerowa rodzinna

Śluby i wesela to niejedyne okazje, kiedy to sięgam po swoje aparaty fotograficzne. Chętnie organizuję plenery rodzinne – na przykład podczas pikników na łące czy spacerów po ulubionym parku. Co jest dla mnie najważniejsze, gdy realizuję fotograficzne sesje rodzinne? Przede wszystkim dbałość o spokojną i miłą atmosferę, dzięki której uwiecznię w kadrach klasyczne portrety oraz niewymuszone piękne i radosne momenty. Zdjęcia z takiej sesji rodzinnej nadają się nie tylko do albumu fotograficznego, ale też do ramki lub na ścianę.

Co oferuję w ramach sesji plenerowych dla rodzin? W ramach pakietu otrzymacie zestaw starannie wyselekcjonowanych i autorsko obrobionych fotografii – zarówno w formie drukowanej, jak i cyfrowej.

Sesja plenerowa narzeczeńska

Plenerowe sesje narzeczeńskie organizuję jeszcze przed weselem, gdyż to jest świetna okazja ku temu, abyśmy lepiej się poznali. W spokojnym miejscu i bez pośpiechu para młoda ma czas na to, aby oswoić się z obecnością aparatu. Dzięki temu w dniu ślubu zniknie stres związany z występami przed obiektywem. 

Warto też pamiętać o tym, że zdjęcia narzeczeńskie to idealne dopełnienie ślubnego albumu fotograficznego. Dzięki temu zaczynamy od mniej formalnych zdjęć pary, następnie przechodzimy do przygotowań ślubnych, a kończymy na szampańskiej zabawie i całonocnym świętowaniu.

Napisz do mnie, a razem stworzymy pamiątkę, dzięki której te magiczne chwilą zostaną z Tobą na dłużej!

GALERIA ZDJĘĆ PLENEROWYCH