Twoje zdjęcia w najlepszym wydaniu

REPORTAŻ URODZINOWY

Jakie imprezy urodzinowe fotografuję?

Tutaj nie ma praktycznie żadnych ograniczeń – pracuję jako fotograf na urodziny w całej Polsce i wyłapuję najpiękniejsze momenty podczas imprez organizowanych dla najmłodszych, dorosłych, a nawet seniorów.

Fotograf na urodziny

Niezależnie od wieku, urodziny są jednym z najbardziej wyczekiwanych dni w roku przez większość z nas. Urodziny organizowane w domu, ogrodzie, restauracji, czy klubie zawsze mają wspólne cechy – prawdziwe szczęście, emocje wypisane na twarzach i spotkania z gronem najbliższych osób. To oczywiście świetna okazja do tego, aby uwiecznić takie chwile w postaci urodzinowego reportażu.

Moje doświadczenie w branży ślubnej sprawia, że świetnie odnajduję się także w pracy, jako fotograf na urodziny. Realizując zdjęcia z przyjęcia urodzinowego, skupiam się przede wszystkim na uchwyceniu niepowtarzalnych i szczerych emocji, które nawet po latach będą potrafiły zakręcić łezką w oku.

18stka Filipa
18stka Filipa

Fotograf na osiemnastkę

Osiemnaste urodziny to wyjątkowy moment, który bez wątpienia zasługuje na to, aby został uwieczniony w profesjonalnym reportażu fotograficznym. Moją ofertę dostosowuję do konkretnych potrzeb oraz czasu trwania imprezy. Zdjęcia z osiemnastki wykonuję zarówno podczas kameralnych spotkań w domowym zaciszu, jak i w trakcie hucznych uroczystości organizowanych w klubach.

Szukasz fotografa na osiemnastkę?

Napisz do mnie, a razem stworzymy pamiątkę, dzięki której te magiczne chwilą zostaną z Tobą na dłużej!

GALERIA ZDJĘĆ URODZINOWYCH

STWÓRZMY RAZEM COŚ PIĘKNEGO!

Spodobały Wam się moje fotoreportaże urodzinowe i chcecie, żebym był fotografem na Waszej uroczystości?
Napiszcie do mnie wiadomość, podając datę i miejsce swojej uroczystości. Jak macie ochotę, to napiszcie też coś o sobie. Z przyjemnością odpowiem na Wasze pytania!