Twoje zdjęcia w najlepszym wydaniu

ZDJĘCIA Z DRONA​

Wysokiej jakości zdjęcia i filmy z drona to sposób na uwiecznienie ważnych uroczystości z nowej perspektywy, ale też szansa na promocję swojej firmy z wykorzystaniem unikalnych i atrakcyjnych treści. Profesjonalny sprzęt, moje doświadczenie oraz umiejętności potwierdzone licencją wydawaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego pozwalają mi realizować z powietrza profesjonalny materiał w każdych warunkach. 

Jak rozpocząć współpracę?

Wystarczy do mnie napisać i opowiedzieć o swoich potrzebach – planowanej imprezie lub potrzebach biznesowych. Co ważne, pracuję na terenie całego kraju. Po ustaleniu wszystkich szczegółów mogę przejść do realizacji zlecenia, a po jego zakończeniu dostarczam zdjęcia z drona dostosowane do publikacji w internecie, jak i wielkoformatowego druku.

Fotografia z drona w handlu nieruchomościami

Jednymi z głównych zastosowań drona są nagrania i zdjęcia z powietrza, na których możemy przedstawić nieruchomości – zarówno potencjalnym klientom, jak i inwestorom. Oferuję przygotowanie profesjonalnej prezentacji domów, budynków biurowych, osiedli i działek komercyjnych w każdej części Polski.

Materiał gotowy do publikacji

Oferuję obsługę kompleksową, która obejmuje nie tylko zarejestrowanie materiału, ale też profesjonalną obróbkę i dostarczenie zdjęć oraz filmów w pełnej rozdzielczości. W ramach przygotowania materiału do publikacji poprawiam kolorystykę zebranego materiału, koryguję perspektywę, a także nanoszę na obraz dodatkowe informacje (np. obrys działki lub logotyp zleceniodawcy).

Jakie usługi oferuję w ramach zdjęć i nagrań z drona?

Wykorzystuję drona do tworzenia zdjęć i filmów na potrzeby firmowe, jak i prywatne. Są to między innymi:

reklama i promocja z drona – np. miejscowości i obiekty turystyczne, 
fotografia architektury z drona – kadry prezentujące budynki przemysłowe i mieszkalne,
dokumentacja działek z powietrza na użytek handlu nieruchomościami,
panoramy 360 z drona,
dokumentowanie imprez masowych,
nagrania ze ślubów i wesel z drona,
realizowanie inspekcji technicznych z powietrza.

Jakim dronem realizuję zlecenia?

Zlecenia realizuję przy wykorzystaniu drona DJI Air 2S, który dostarcza filmy w jakości 5.4K/30FPS i 4K/60FPS oraz zdjęcia 20 MP (5472×3648 i 5472×3078).

Czy posiadam licencję uprawniającą do realizacji nagrań z drona?

Tak, posiadam ważną licencję wydawaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

GALERIA ZDJĘĆ Z DRONA