Cześć! Mam na imię Tomasz
Fotografia i film ślubny to dla mnie przede wszystkim opowiadanie Waszej historii. Moją rolą jest nie tylko uchwycenie wyjątkowych chwil, ale również sprawienie, abyście przez cały dzień czuli się swobodnie przed obiektywem.
Większość par, z którymi pracuję, nigdy wcześniej nie pozowała do profesjonalnej sesji. Dlatego przez cały dzień delikatnie Was prowadzę, podpowiadam, ustawiam i pokazuję, co zrobić, aby wszystko wyglądało naturalnie. Bez stresu, bez sztuczności i bez niezręcznej ciszy.
Zależy mi na tym, żebyście mogli skupić się na sobie i przeżywaniu tych wyjątkowych chwil. Ja zadbam o światło, kadry, emocje i wszystkie detale, dzięki którym zdjęcia oraz film będą wyglądały pięknie nie tylko dziś, ale również za wiele lat.
Jeśli szukacie osoby, która nie tylko zrobi zdjęcia i nagra film, ale będzie dla Was wsparciem od pierwszego spotkania aż do oddania gotowych materiałów – będzie mi bardzo miło poznać Waszą historię.
Anita KoruspolecaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Filmy tworzone przez Tomka to czysta magia. <3 To co tworzy nie tylko jest przepiękne, ale i pełne emocji, z kadrami, które dosłownie zapierają dech. Ma niesamowity talent i wyjątkowe oko do detali — dostrzega rzeczy, obok których inni po prostu przechodzą. Za każdym razem, gdy odtwarzamy film, mamy ciarki i ogromne wzruszenie. Dziękujemy z całego serca za coś tak cudownego i tak bardzo „naszego”. ❤️ Przemyslaw KopiejkapolecaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Praca z Tomaszem to była czysta przyjemność. Zawodowiec od samego początku do końca realizacji! Polecam Agata DemutpolecaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Z całego serca polecam Pana Tomka! To niezwykle profesjonalny, życzliwy i pomocny człowiek, który potrafi uchwycić najpiękniejsze momenty z ogromnym wyczuciem i dbałością o każdy detal. Zdjęcia i nagrania zachwycają. Jego kreatywność i doświadczenie gwarantują materiał najwyższej jakości. Widać, że wkłada całe serce w swoją pracę, pracuje z prawdziwą pasją. A efekt jego pracy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Ujęcia będą dla mnie cudowną pamiątką na lata. Z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi każdemu, kto szuka niezapomnianej oprawy swojej uroczystości. Anna ZygmapolecaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Bardzo polecam usługi pana Tomka! Zdjęcia z komunii są przepiękne – pełne emocji, naturalnego uśmiechu i wyjątkowej atmosfery. Widać ogromne doświadczenie i zaangażowanie. Jednocześnie podczas zdjęć panowała swobodna i przyjazna aura, dzięki czemu dzieci czuły się komfortowo przed obiektywem. Cała współpraca przebiegła sprawnie i profesjonalnie, a efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. To piękna pamiątka na całe życie, za którą bardzo dziękujemy!” Jakub SaternuspolecaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Serdecznie polecam! Najlepszy fotograf na 18-stkę – pełen profesjonalizm, świetne wyczucie chwili i fantastyczna atmosfera podczas zdjęć. Zdjęcia wyszły pięknie, oddają emocje i klimat całej imprezy. Dzięki temu mam wspaniałą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Zdecydowanie POLECAM!!!😊 Julita WinowieckapolecaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Serdecznie polecam Pana Tomasza! Obsługa grupy dzieci komunijnych to wymagające zlecenie, którym poradził sobie świetnie. Bardzo dobre podejście i cierpliwość do dzieci, bardzo dużo pięknych ujęć ❤️ Profesjonalne podejście od samego początku, przygotowanie dzieci, dbałość o jakość zdjęć, aż po dostarczenie gotowych odbitek. Dziękuję! Paulina CyganekpolecaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Piękne zdjęcia i szybka realizacja, polecam 😊 Agnieszka RadziwolskapolecaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Pan Tomek to prawdziwy profesjonalista. Od początku do końca czuwał nad całym procesem aby zdjęcia w dniu Komunii Św. wyszły jak najlepiej. Doradzał, dzielił się radami, dostosowywał się do naszych uwag, marzeń, dzięki czemu dziś mamy przepiękną pamiątkę z najważniejszego dnia dla naszej córki. Z całego serca polecam!!! Dla Pana Tomka nie ma niemożliwego. 😉 Patrycja DerachpolecaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Przepiękne zdjęcia, pamiątka na całe życie. Serdecznie polecam 😊 Magdalena GrądzikpolecaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Z Panem Tomaszem mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji sesji komunijnej. Pan Tomasz był profesjonalny, świetnie przygotowany do sesji, przy tym miły, kontaktowy (z bardzo dobrym podejściem do komunisty☺️), punktualny i słowny. Idealnie przekształcił nasze oczekiwania w rzeczywistość. Jestem pod dużym wrażeniem otrzymanych zdjęć i albumu. Przy okazji dziękuję za zaangażowanie, serce, pasję i cierpliwość. Tomku stworzyłeś nam wspaniałą pamiątkę.
Mateusz KowalskiTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Z całego serca polecam tę usługę foto i video na ślubie. Już od pierwszego kontaktu było widać ogromne doświadczenie i profesjonalne podejście do fotografii ślubnej oraz filmu ślubnego. W dniu wesela wszystko przebiegało bardzo naturalnie bez stresu, bez sztucznego pozowania, a jednocześnie każdy ważny moment został uchwycony. Zdjęcia ślubne wyszły przepiękne bardzo naturalne, pełne emocji i świetnego światła. To prawdziwy reportaż ślubny, który pokazuje autentyczne chwile z tego dnia. Natomiast film ślubny zrobił na nas ogromne wrażenie ma naprawdę kinowy klimat, świetny montaż i wygląda jak profesjonalna produkcja filmowa. Dynamiczne ujęcia, piękne kadry i idealnie dobrana muzyka sprawiają, że ogląda się go jak film z naszego ślubu w jakości kinowej. Jeśli ktoś szuka fotografa i kamerzysty na wesele, którzy potrafią stworzyć nowoczesny film ślubny w stylu cinematic i piękne zdjęcia ślubne pełne emocji, to zdecydowanie polecam. To pamiątka na całe życie i w naszym przypadku efekt przerósł wszystkie oczekiwania. Mateusz ŻebrowskiTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Z czystym sumieniem polecam fotografa i kamerzystę na wesele. Szukaliśmy kogoś, kto zrobi naturalny reportaż ślubny i jednocześnie stworzy piękny film z naszego dnia i efekt przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia ślubne są absolutnie wyjątkowe. Uchwycone emocje, naturalne momenty i ujecia sprawiają, że oglądając je można wrócić do tych wszystkich chwil jeszcze raz. To prawdziwa fotografia ślubna w stylu reportażowym, bez sztuczności, bardzo autentyczna i pełna klimatu. Film ślubny to natomiast prawdziwe wow. Ma kinowy, cinematic styl, świetny montaż i bardzo dynamiczne ujęcia. Całość wygląda jak profesjonalna produkcja filmowa piękne kolory i kadry emocjonalna muzyka i świetnie opowiedziana historia naszego dnia. Ogląda się to jak film ślubny jak w kinie, który wzrusza za każdym razem. Jeśli ktoś szuka profesjonalnego foto video na ślub, fotografa ślubnego i kamerzysty, którzy potrafią stworzyć nowoczesny reportaż ślubny oraz klimatyczny film z wesela, to naprawdę warto skorzystać. To jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęliśmy przy organizacji naszego ślubu. Anita KorusTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Współpraca z Tomkiem to czysta przyjemność. <3 To co tworzy nie tylko jest przepiękne, ale i pełne emocji, z kadrami, które dosłownie zapierają dech. Ma niesamowity talent i wyjątkowe oko do detali — dostrzega rzeczy, obok których inni po prostu przechodzą. Za każdym razem, gdy odtwarzamy film, mamy ciarki i ogromne wzruszenie. Dziękujemy z całego serca za coś tak cudownego i tak bardzo „naszego”. ❤️ Jakub SaternusTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Serdecznie polecam! Najlepszy fotograf na 18-stkę – pełen profesjonalizm, świetne wyczucie chwili i fantastyczna atmosfera podczas zdjęć. Zdjęcia wyszły pięknie, oddają emocje i klimat całej imprezy. Dzięki temu mam wspaniałą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Zdecydowanie POLECAM !!!😊 JulitaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Serdecznie polecam Pana Tomasza! Obsługa grupy dzieci komunijnych to wymagające zlecenie, którym poradził sobie świetnie. Bardzo dobre podejście i cierpliwość do dzieci, bardzo dużo pięknych ujęć ❤️ Profesjonalne podejście od samego początku, przygotowanie dzieci, dbałość o jakość zdjęć, aż po dostarczenie gotowych odbitek. Dziękuję! Natalia AntosikTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Bardzo polecam Tomasza! Jest to fotograf z olbrzymią pasją i talentem dzięki czemu współpraca z Nim to czysta przyjemność - z resztą widać to na przepięknych fotografiach i filmach 🥰 jeśli szukacie kogoś kto pozwoli Wam uwiecznić swoje wyjątkowe momenty w życiu i sprawić by ten czas był niezapomniany to zdecydowanie polecam Foto - Video w jednym odbiciu Tomasz Kowalski! Przemysław NowickiTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Super, z pasja i wyczuciem chwili co widać na każdym zdjęciu :) gorąco polecam :) Filip DrogoszTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Bardzo dobry fotograf. Gorąco polecam. Warty uwagi🙂😃 Aleksandra PrajsTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Pełny profesjonalizm! Pan Tomek jest kontaktowy, dotrzymuje terminów i wywiązuje się z umowy. Paulina KarasekTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Bardzo polecam :))